
Колодки гальмівні гальма стоянки New Actyon, Tivoli (вир-во SsangYong)
3 360 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900768997
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні гальма стоянки New Actyon, Tivoli (вир-во SsangYong)
Номер деталі 4833A34010, призначена для SSANGYONG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x90x80мм., орієнтовна вага - 1,80000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4833A34010 |
| Виробник | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe, Tivoli, Sorento, XLV, Actyon, Korando |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.80000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 360 ₴/комплект
