
Фільтр салону Rexton (вир-во SsangYong)
1 030 ₴
- В наявності
- Код: 6900769058
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр салону Rexton (вир-во SsangYong)
Номер деталі 6812008040, призначена для SSANGYONG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x300x50мм., орієнтовна вага - 0,23300кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6812008040 |
| Виробник | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Rexton |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23300 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 030 ₴
