
Колодки гальмівні дискові задні Kyron, Actyon (Sports 2012), Rexton (вир-во SsangYong)
2 920 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900769104
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні дискові задні Kyron, Actyon (Sports 2012), Rexton (вир-во SsangYong)
Номер деталі 48413090A1, призначена для SSANGYONG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x110x45мм., орієнтовна вага - 0,83800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 48413090A1 |
| Виробник | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Musso Sports, Musso, Rexton, Actyon, Korando, Kyron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.83800 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 920 ₴/комплект
