Електр. регулятор напр 14,5V (вир-во Cargo)
Номер деталі 134761, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 55x80x40мм., орієнтовна вага - 0,05600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 134761 |
| Виробник | CARGO |
| Стан | Новий |
| Довжина | 55 мм |
| Сумісність з моделлю | X40, X80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05600 кг |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

