
Кільце стопорне підшипника Kyron, Musso, Actyon (Sports), Korando, Rexton (вир-во SsangYong)
1 080 ₴
- В наявності
- Код: 6900773701
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кільце стопорне підшипника Kyron, Musso, Actyon (Sports), Korando, Rexton (вир-во SsangYong)
Номер деталі 4243205000, призначена для SSANGYONG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x20мм., орієнтовна вага - 0,24400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4243205000 |
| Виробник | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Cherokee, Retona, Pregio, H100, Musso, Rexton, Actyon, Grand Wagoneer, Sportage, Korando |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24400 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴
