
Підшипник амортизатора (вир-во SsangYong)
1 750 ₴
- В наявності
- Код: 6900773717
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник амортизатора (вир-во SsangYong)
Номер деталі 4432434000, призначена для SSANGYONG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x30мм., орієнтовна вага - 0,16000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4432434000 |
| Виробник | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з моделлю | ix35, Captiva, Sonata, Cerato Koup, I30, Cerato, i40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16000 кг |
| Висота | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴
