
Опора двигуна права Hyundai Sb 11- (вир-во Mobis)
3 420 ₴
- В наявності
- Код: 6900774199
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора двигуна права Hyundai Sb 11- (вир-во Mobis)
Номер деталі 218101R100, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 175x175x150мм., орієнтовна вага - 2,05200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 218101R100 |
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Accent i25 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.05200 кг |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 420 ₴
