
Насос водяний Rodius, Kyron, Actyon (Sports), Rexton (вир-во SsangYong)
9 450 ₴
- В наявності
- Код: 6900774336
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний Rodius, Kyron, Actyon (Sports), Rexton (вир-во SsangYong)
Номер деталі 6652000520, призначена для SSANGYONG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x150x120мм., орієнтовна вага - 1,39800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6652000520 |
| Виробник | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Rexton, Kyron |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.39800 кг |
| Висота | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 450 ₴
