
Супорт гальмівний задній лівий Kyron, Actyon (Sports 2012), Rexton (вир-во SsangYong)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900774414
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Супорт гальмівний задній лівий Kyron, Actyon (Sports 2012), Rexton (вир-во SsangYong)
Номер деталі 4841009002, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x210x120мм., орієнтовна вага - 3,70000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 4841009002 |
| Виробник | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Musso Sports, Musso, Rexton, Actyon, Korando, Kyron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.70000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
