
Шків генератора Rodius, Actyon, Kyron, Actyon Sports, Rexton (вир-во SsangYong)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900774424
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шків генератора Rodius, Actyon, Kyron, Actyon Sports, Rexton (вир-во SsangYong)
Номер деталі 6621553315, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x40мм., орієнтовна вага - 0,39600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6621553315 |
| Виробник | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Mercedes-Benz |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з моделлю | Vario, Rexton, Actyon, Kyron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.39600 кг |
| Довжина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
