
Зірочка колінчастого валу Rodius, Actyon, Kyron, Actyon Sports, Rexton (вир-во SsangYong)
2 980 ₴
- В наявності
- Код: 6900774425
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зірочка колінчастого валу Rodius, Actyon, Kyron, Actyon Sports, Rexton (вир-во SsangYong)
Номер деталі 6640520103, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x80мм., орієнтовна вага - 0,41000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 6640520103 |
| Виробник | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Actyon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.41000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 980 ₴
