
Подушка кріплення радіатора нижня (вир-во Mobis)
310 ₴
- В наявності
- Код: 6900776478
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка кріплення радіатора нижня (вир-во Mobis)
Номер деталі 253362V000, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x40x30мм., орієнтовна вага - 0,02500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 253362V000 |
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | X40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02500 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴
