
Запчастина (вир-во SsangYong)
1 060 ₴
- В наявності
- Код: 6900792571
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина (вир-во SsangYong)
Номер деталі 1040501225, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35x35x25мм., орієнтовна вага - 0,05500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1040501225 |
| Виробник | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, Kyron, V-Class, Musso, G-Class, Vito, C-Class, Rexton, 124, Korando, Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05500 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 060 ₴
