
Датчик, температура охолоджуючої рідини (вир-во ERA)
290 ₴
- В наявності
- Код: 6900833889
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик, температура охолоджуючої рідини (вир-во ERA)
Номер деталі 330642, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x70x40мм., орієнтовна вага - 0,04000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 330642 |
| Виробник | ERA |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Opel, Kia |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | Sonata, Opirus, Pajero, CAMPO , L 300, L400, Lancer, Lantra, Carens, Carnival, 3000 GT, Magentis, Monterey, Tucson, Colt, Grandeur, Galloper, H 1, Space Wagon, Space Runner, Santa Fe, H100, Santamo, H-1 / Starex, Joice |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
