
Ремкомплект, головний гальмівний циліндр D1260 (вир-во ERT)
350 ₴
- В наявності
- Код: 6900850872
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремкомплект, головний гальмівний циліндр D1260 (вир-во ERT)
Номер деталі 200444, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x40мм., орієнтовна вага - 0,03400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 200444 |
| Виробник | ERT |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 24 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Volvo, Peugeot, Nissan, Lancia, Fiat, Ford, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 306, Jumpy, Xsara, Partner, Sprinter, Escort, Espace, Zeta, Laguna, Expert, ZX, Primera, 405, 406, Megane, S40, S60, Safrane, Vito, Scudo, Berlingo, Xsara Picasso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03400 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴
