
Ремкомплект, головний циліндр D1164 (вир-во ERT)
330 ₴
- В наявності
- Код: 6900851039
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремкомплект, головний циліндр D1164 (вир-во ERT)
Номер деталі 200203, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x70x40мм., орієнтовна вага - 0,02000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 200203 |
| Виробник | ERT |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
