
Ремкомплект, головний гальмівний циліндр D1193 (вир-во ERT)
340 ₴
- В наявності
- Код: 6900851092
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремкомплект, головний гальмівний циліндр D1193 (вир-во ERT)
Номер деталі 200476, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x70x40мм., орієнтовна вага - 0,02000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 200476 |
| Виробник | ERT |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Astra, Kadett |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
