
Стійка стаб передня вісь R Hyundai Sonata 09-15 NEW CL0289R (вир-во CTR)
570 ₴
- В наявності
- Код: 6900910984
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб передня вісь R Hyundai Sonata 09-15 NEW CL0289R (вир-во CTR)
Номер деталі CLKH-44R, призначена для ASIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x405x55мм., орієнтовна вага - 0,53200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Central Corporation |
| Код запчастини | CLKH-44R |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Asia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.53200 кг |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Сумісність | ASIA, |
| Ширина | 405 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴
