
Маточина колеса DAEWOO LANOS задн. (вир-во PMC-ESSENCE)
970 ₴
- В наявності
- Код: 6900911737
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маточина колеса DAEWOO LANOS задн. (вир-во PMC-ESSENCE)
Номер деталі HCMC-055, призначена для ASIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x150x80мм., орієнтовна вага - 1,89000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | HCMC-055 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Espero, Nubira, Nexia |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.89000 кг |
| Довжина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴
