
Подовжувач КПП ГАЗ 31029, 3302 5-ступ.
2 880 ₴
- В наявності
- Код: 6917837935
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подовжувач КПП ГАЗ 31029, 3302 5-ступ. <хвостовик> <ДК><хвостовик> <ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 31029-1701010, призначена для ГАЗ Легковой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 280x380x200мм., орієнтовна вага - 3,06500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31029-1701010 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.06500 кг |
| Висота | 200 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 280 мм |
| Марка | ГАЗ легковажка |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴
