
Кришка важеля перекл.передач ГАЗ 3302 у зб. (корпус)
540 ₴
- В наявності
- Код: 6917837936
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка важеля перекл.передач ГАЗ 3302 у зб. (корпус) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 3302-1702240, призначена для ГАЗ Легковой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x120x120мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3302-1702240 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 120 мм |
| Марка | ГАЗ легковажка |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴
